SPAM

Czytam i komentuję te blogi, które czytają i komentują u mnie. Nie czytasz, nie komentujesz? Nawet nie zostawiaj linka
Pozdrawiam,
~Brave

30 komentarzy:

 1. Szukasz inspiracji? Ładnych zdjęć? A może potrzebny Ci cytat na piękną dedykację?
  Na naszym blogu zapewniamy wszystkie wyżej wymienione.
  Jeśli potrzbujesz czegoś konkretnego lub po prostu masz ochotę zobaczyć post o określonej tematyce, zawsze służymy pomocą. Wystarczy, że zostawisz wiadomość w komentarzu - na pewno odpiszemy :)

  Serdecznie zapraszam na Podniebne marzenie

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lexa Rodriguez - zwykła nastolatka, borykająca się z tymi samymi problemami, co każdy jej rówieśnik. Po raz drugi czekała ją przeprowadzka do nowego miejsca, a co za tym idzie, znowu musi zaaklimatyzować się w nowej szkole. Czy znalazła nowych przyjaciół, czy stała się odludkiem?
  Jak poradzi sobie z dochowaniem tajemnicy, o swoim drugim ja? Czy ktoś w ogóle może się spodziewać, że ta "typowa" nastolatka wyczynia rzeczy tak nieprawdopodobnie i niebezpieczne? Czym się zajmuje? Dlaczego często ukrywa liczne rany w szkole, które jakimś cudem widnieją tylko jeden dzień, albo i krócej?
  Kim ona jest?
  Zapraszam do czytania Unknown Girl.
  http://further-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. — Wpuść mnie do środka ­– warknął tak groźnie, że Airi zjeżyły się włoski na karku.
  — Najpierw powiedz jaka to sprawa. ­– Nie takiej odpowiedzi się spodziewał. Zamachnął się i z dużym impetem uderzył pięścią w drzwi, sprawiając, że dziewczyna odsunęła się od nich o kilka kroków. Później bardzo subtelnie otworzył je i zamknął, będąc już w środku mieszkania.
  Airi oceniła sytuację. Jeśli miał zamiar ją okraść lub zgwałcić, nie poradziłaby sobie. Był silny, zwinny i dużo szybszy od niej. Telefon leżał w kuchni. Gdyby jakimś cudem zdołała mu uciec i chwycić komórkę, prawdopodobnie zanim wpisałaby numer, byłaby już na drugim świecie, do którego jej się zbytnio nie spieszyło. Cóż, mogłaby ewentualnie rzucić się w stronę drzwi. Przy szczęściu, które nigdy jej nie opuszczało, bo w ogóle go nie miała, i dobrych lotach, może, MOŻE zdążyłaby dobiec do sąsiadów. Chociaż uwzględniając jej brak jakiejkolwiek kondycji… Cholera! To wszystko przez Luize i jej czwartkowe zachcianki.

  Zapraszam i pozdrawiam! :)
  http://epeisodionepeisodion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Świat wygląda zupełnie inaczej, gdy stąpasz przez jego Mrok...
  Dwójka młodych ludzi odkryła sekret swej przeszłości, rodziny, nic już nie ma prawa wrócić do normy. Znaleźli się w samym środku tego strasznego świata, odkrywając jego tajemnice, już nie jako ludzie, a istoty stworzone dla tego miejsca. Dopiero teraz zaczęła się prawdziwa walka o przetrwanie, a im przypadnie znacząca rola w wielkiej bitwie. Najpierw jednak będą musieli wybrać stronę, za którą się opowiedzą.
  Czy w wojnie poprą ludzi, walczących o przetrwanie po tragedii, czy Wyklętych - magicznie uzdolnionych, mających szansę zemścić się za lata represji i tortur.
  To opowieść w postapokaliptycznym świecie pełnym magii.
  Trzeci sezon dla starych czytelników jest zupełnie nowym wejściem w opowiadanie. Dla nowych zaś czymś nowym, nie trzeba czytać poprzednich sezonów, by zrozumieć co dzieje się w trzecim. To zupełnie nowe opowiadanie w starym, mrocznym wydaniu.

  Zapraszam
  strazniczka-nocy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Twój blog jest super.Ta historia mnie wciągła. Zapraszam cię na mój blog, który może zainteresuje cię tak jak twój mój
  http://i-am-alone-and-i-feel-empty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałabym zaprosić na nowy Rozdział 001:
  „Wyśniony bohater”. Na adres WWW.autorska-strefa.blogspot.com! Życzę przyjemnej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam do mnie na nowy rozdział :) pisze z telefonu, wiec pisze tutaj xd

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam cię na mojego nowego bloga!
  with-ghost.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałam o opisie... wybacz D;

   To opowieść o pewniej dziewczynie, zagubionej pomiędzy prawdziwym życiem a własną wyobraźnią, żyjącą w trochę ponaginanej rzeczywistości. To właśnie ten świat, przetykany co rusz paranormalnymi zjawiskami, nie pozwala jej weryfikować, czy ma wierzyć kolejnej wizji, ufając, iż jest ona prawdą. Czy ignorować ją i liczyć się z konsekwencjami tego czynu.

   A obok zawsze jest On.

   Usuń
 10. Zapraszam, choć to jedynie próbne zaczątki;

  Wyobraź sobie niebo zamieszkałe przez nieskazitelne, świetliste istoty. Czyste aż do bólu, nie znające krzty uczuć, które towarzyszą nam na co dzień. Eden, raj dla nieskażonych. Ale czy to prawda? Anielskie skrzydła zostają masowo rzucane na stos, ranione przez trawiący je ogień, mszczone przez upadłych. Strach, łzy, cierpienie... Masz pewność, że piekło jest piekłem a niebo niebem? Są zasady, których powinno się przestrzegać - ich zaniedbanie prowadzi do zguby, miejsca, gdzie winowajcy egzystować będą za swe czyny. Niby wolne, ale jednak nadal uwięzione.

  http://zapomniana-partytura.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam, choć to jedynie próbne zaczątki;

  Wyobraź sobie niebo zamieszkałe przez nieskazitelne, świetliste istoty. Czyste aż do bólu, nie znające krzty uczuć, które towarzyszą nam na co dzień. Eden, raj dla nieskażonych. Ale czy to prawda? Anielskie skrzydła zostają masowo rzucane na stos, ranione przez trawiący je ogień, mszczone przez upadłych. Strach, łzy, cierpienie... Masz pewność, że piekło jest piekłem a niebo niebem? Są zasady, których powinno się przestrzegać - ich zaniedbanie prowadzi do zguby, miejsca, gdzie winowajcy egzystować będą za swe czyny. Niby wolne, ale jednak nadal uwięzione.

  http://zapomniana-partytura.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. SPAM
  Nie była dziewczyną, do której chłopak uśmiechnie się bez najmniejszego powodu. Była wojowniczką, która przebijała ludzkie serca z idealną precyzją.
  Kiedy sztylet przecina jego skórę, a do twoich uszu dociera jego przeraźliwy krzyk, nie myślisz o tym, że zadałeś komuś ból. Myślisz o tym, że kolejna nadprzyrodzona istota zakończyła swój żywot. Alex jest zwyczajną nastolatką. Teoretycznie. W praktyce jest żywiołową łowczynią, która nie zawaha się zakończyć twój żywot. O ile jesteś istotą nadprzyrodzoną.

  Nocne Szaleństwo

  OdpowiedzUsuń
 13. Witaj,
  Chciałabym Cię zaprosić na mojego bloga z opowiadaniami. Będą to krótkie nowele. Moje pierwsze opowiadanie jest o tematyce lekarskiej, dotyczy świata doktorów. Oddany lekarz z pasją leczy i operuje chore dzieci.
  www.opowiesci-sovbedlly.blogspot.com

  Fragmenty:
  "Nic nie mogliśmy już zrobić. Nikt z nas się nie odzywał. W oczach lekarzy malowała się przygnębiająca pustka. Widziałem, jak po zaskoczonej twarzy Henryka spływał pot. Paweł spuścił głowę i ukrył ją w dłoniach. Jedna pielęgniarka, najbardziej wrażliwa, zaniosła się spazmatycznym szlochem. Byłem na tę śmierć zupełnie nieprzygotowany. Drżącymi dłońmi zdjąłem maseczkę z twarzy i wyrzuciłem ją do kosza. Wewnętrznie cały się trząsłem, choć nie dawałem tego po sobie poznać."

  „Zagryzłem wargi, wsiadłem na przednie siedzenie i odjechałem z piskiem opon. W czasie drogi słuchałem ciągłego dźwięku dzwoniącej komórki, przypominającego uciążliwe tykanie zegara. Pewnie znowu ktoś chce mnie nastraszyć. Jechałem z dużą prędkością, jakbym w ten sposób chciał uciec od problemów. Jakby ta podróż miała pomóc mi w zapomnieniu o przeciwnościach losu.”

  Zapraszam i pozdrawiam :)
  OPOWIESCI-SOVBEDLLY.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 14. Uwaga kochani uroczyście zapraszam na nowy
  Rozdział 003 „Pierwsza ofiara” na adres WWW.autorska-strefa.blogspot.com! Życzę przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 15. Witaj!
  Piszesz opowiadanie? Pragniesz mieć większe grono czytelników? A może prowadzisz katalog/ szabloniarnię/ ocenialnię i poszukujesz kogoś do pomocy? Chcesz się zareklamować?
  Dobrze trafiłeś! Szukam – Blogspot stoi otworem!
  Szukam – Blogspot to katalog wszelkiej maści katalogów, spisów, analizatorni, recenzowni, ocenialni, betowni, szabloniarni, zwiastunowni, stowarzyszeń i innych blogowych społeczności oraz samodzielny katalog opowiadań.
  Już nie musisz szukać w odmętach Imternetu odpowiedniego bloga, bo towszystko jest teraz tutaj — w Szukam – Blogspot!

  sb--sb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam na nowy rozdział ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Hej :) Wyraziłaś chęć powiadamiania o nowych rozdziałach na blogu Soul To Sale, także przesyłam nowy rozdział :) http://soul-to-sale.blogspot.com/2016/03/rozdzia-iii.html
  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 18. Z góry chciałabym przeprosić za spam, ale dopiero zaczynam i jakoś trzeba się rozpowszechnić. Jeśli Cię tym uraziłam, po prostu usuń mój komentarz :)

  "Lottie ma z pozoru spokojne i poukładane życie, obydwojga rodziców, grono wiernych przyjaciół, a do tego ogromny talent i wszelkie predyspozycje do uprawiania koszykówki.
  Jednak mówi się, aby nie oceniać książki po okładce, bo bywa tak, że czasami problemy pojawiają się znikąd.
  Złe zinterpretowanie danej sytuacji, odmienne poglądy, kłótnie i wiele innych czynników może sprowadzić człowieka na niewłaściwą drogę.
  A Lottie to przeciętna nastolatka, która boryka się z prawdziwymi problemami życia codziennego.
  Pytanie tylko jak sobie z nimi poradzi...
  To historia Lottie.
  To karuzela Lottie."
  http://carousel-lottie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Witaj w świecie pełnym bólu, cierpienia i łez.
  Zapraszam Cię, abyś towarzyszył Michaelowi w walce o przetrwanie.
  Tu, gdzie słońce nigdy nie wstaje... w roku 2150
  http://ostatniasluzba.blogspot.com/2016/03/rozdzia-iv-karty-na-sto.html

  OdpowiedzUsuń
 20. Dawno, dawno temu, tam, gdzie woda jest tak błękitna, jak najdelikatniejsze płatki niezapominajek i tak głęboka, że żadna kotwica nie dosięgnie dna, mieszkał lud syren. Skal, jedna z córek Trytona, czuła się w morskich głębinach jak ryba w wodzie. Do czasu, aż nie została złapana w rybacką sieć.

  Morska Fala

  OdpowiedzUsuń
 21. Wkraczając w świat marzeń i treści kontrowersyjnych, nie wiesz czego się spodziewać. Nie wiesz też, jak to odebrać.
  Gdy zapowiedź niewiele mówi, wchodzisz na stronę i chcesz zaspokoić swoją ciekawość.
  Tak też i będzie w tym przypadku.
  http://perfekcjoniska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY 006 ROZDZIAŁ PT „KAPSUŁA CZASU” NA ADRES: www.autorska-strefa.blogspot.com !! ŻYCZĘ PRZYJEMNEJ LEKTURY.

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam na Kocham Czytać Blogi ( :


  kochamczytacblogi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 25. https://szary-dym.blogspot.com/ <-- Szary Dym

  http://thestoryofnewgeneration.blogspot.com/ <-- The Story Of New Generation

  http://susan-kelley.blogspot.com/p/historie-informacje.html <-- Historie (zawieszone)

  https://www.wattpad.com/story/81937672-one-shoty <-- One-Shoty

  https://www.wattpad.com/story/69831193-miraculous-koniec-tajemnic <-- Koniec Tajemnic

  https://www.wattpad.com/story/74752429-czarodziejski-czat-h-p <-- Czarodziejski Chat |H.P|

  Może znajdziesz coś dla siebie ;)
  Pozdrawiam,
  Susan Kelley

  OdpowiedzUsuń
 26. Uwaga spam!
  Mija kilka lat od zakończenia bitwy o Hogwart. Losy wielkiej trójki zostają rozdzielone. Hermiona po rozstaniu z Ronem wyjeżdża do Włoch uciekając przed natarczywością Wiktora Kruma, który za wszelką cenę chcę być jej opiekunem. Niestety los nie jest dla niej łaskawy. Brutalnie zgwałcona przez brata Dracona odkrywa, że jest w ciąży.
  Kolejne lata idą do przodu.
  Kobieta samotnie wychowuje dziecko ledwo wiążąc koniec z końcem, gdy nieoczekiwanie w jej życiu pojawia się Draco. Chcąc spełnić życzenie ojca ma odnaleźć syna swego brata. Gdy odkrywa kim jest matka postanawia jej pomóc. Wkrótce okazuje się, że los ma dla kobiety jeszcze jedną brutalną niespodziankę.
  Czy mimo przeciwności losu dwojgu dorosłych ludzi uda się odnaleźć drogę do miłości?
  A może na miłość już jest za późno?
  Kobieta po przejściach i mężczyzna z doświadczeniem zapraszają na nową historię.
  Zapraszam serdecznie na ; www.pokochac-lotra.blogspot.com by rosmaneczka!

  OdpowiedzUsuń
 27. Witaj! Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w wiosennym konkursie na www.rzeka-opowiesci.blogspot.com Napisz opowiadanie i wygraj dwie z siedmiu, różnych książek. Dodatkowo można zgarnąć niespodziankę i reklamę bloga. Wejdź na Rzekę Opowieści, aby dowiedzieć się szczegółów.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Hej! Dziękuję za każdy komentarz i opinię :)
Jeśli jednak jesteś tu po to, by zareklamować swojego bloga to zapraszam do zakładki SPAM